تور بدروم

معرفی شهر بدروم

در شهر کوچک ساحلی بدروم با شن های سفید طلوع و غروب آفتاب بسیار متفاوت است. همه چیز از وزش باد، بارش باران و تفریحات شبانه گرفته تا طعم غذاهای ترکی در بدروم لذتبخش و دوست داشتنی می باشد. در شب ها و بعد از غروب زیبای آفتاب، ستاره های بی شماری در آسمان صاف پدیدار می شود. به صورت کلی بدروم یک مقصد رمانتیک و مناسب برای تفریحات ساحلی است به دلیل شرایط آفتابی، 6 تا 7 ماه سال برای شنا در دریا مناسب می باشد. گشت های روزانه تفریحات دریایی در سواحل دریای اژه در بُدروم فرصتی بی نظیر از هیجان و سرزندگی را رقم می زنند. بی جهت نیست که همواره در طول تاریخ برای تصاحب شهر بدروم کشمکش بوده، از رومی ها تا عثمانی ها همه به دنبال تصرف این جزیره بوده اند. بدروم در گذشته به خاطر موقعیت استراتژیک و هالیکارناسوس شناخته می شد اما امروزه یک مقصد تفریحی برای گردشگران ساحل دوست است.
ترکیه کشوری است که نیمی از آن در آسیا و نیم دیگرش در اروپا قرار دارد و شهر بدروم نیز جزو قسمت آسیایی آن به شمار می آید زیرا تنها 5% از آن در قاره اروپا واقع شده است. بدروم از نظر امنیت شهر بسیار امنی به شمار می آید و اگر در فکر خرید تور بدروم هستید، در این زمینه جای نگرانی نیست. بد نیست بدانید که تور نوروز بدروم هم همواره از پرفروش ترین تورهای نوروزی در نزد ایرانی ها به شمار می رود و اگر به ساحلگردی علاقه زیادی دارید، در نظر داشته باشید که این شهر سواحل متعددی دارد و لازم است برای دیدن همه آنها برنامه ریزی کنید.

مراحل رزرو تور

تماس با آژانس و دریافت مشاوره
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
تحویل مدارک و شروع سفر
پشتیبانی ۲۴ ساعته تا پایان سفر

تورهای پیشنهادی

  سوالات متداول

  بهترین زمان سفر به بدروم چه زمانی است؟

  از نظر آب‌وهوایی، تابستان بهترین فصل و از نظر خلوتی، بهار و پاییز بهترین زمان سفر به بدروم هستند.

  آیا برای سفر به بدروم به دریافت ویزا نیاز داریم؟

  خیر. بدون اخذ ویزا، تا ۹۰ روز می‌توانید در خاک ترکیه اقامت داشته باشید.

  خرید تور بدروم چه مزیتی نسبت به سفر شخصی دارد؟

  خرید تور نسبت به سفر شخصی به صرفه تر است و مجریان تور برنامه های سفر را پیش می‌ برند و در نتیجه مسافران سفر بی دغدغه ای خواهند داشت.