تور گرجستان

تور تفلیس ویژه تابستان (3 شب) پرواز آتا

اقامت: 3 شب و 4 روز آتا
از : 12,500,000تومان

تور تفلیس ویژه تابستان 1403 (4 شب) پرواز آتا

اقامت: 4 شب و 5 روز آتا
از : 12,890,000تومان

تور تفلیس ویژه تابستان (3 شب) پرواز قشم ایر

اقامت: 3 شب و 4 روز قشم ایر
از : 12,500,000تومان

تور تفلیس ویژه تابستان (4 شب) پرواز قشم ایر

اقامت: 4 شب و 5 روز قشم ایر
از : 12,890,000تومان

تور تفلیس ویژه تابستان (7 شب) پرواز قشم ایر

اقامت: 7 شب و 8 روز قشم ایر
از : 13,560,000تومان

تور تفلیس + باتومی ویژه تابستان (5 شب) پرواز قشم ایر

اقامت: 5 شب و 6 روز قشم ایر
از : 19,900,000تومان

تور تفلیس + باتومی ویژه تابستان (6 شب) پرواز قشم ایر

اقامت: 6 شب و 7 روز قشم ایر
از : 21,700,000تومان

تور تفلیس + باتومی ویژه تابستان (7 شب) پرواز قشم ایر

اقامت: 7 شب و 8 روز قشم ایر
از : 22,090,000تومان

تور باتومی ویژه تابستان 1403 (3 شب) پرواز وارش

اقامت: 3 شب و 4 روز وارش
از : 19,230,000تومان

تور باتومی ویژه تابستان 1403 (4 شب) پرواز وارش

اقامت: 4 شب و 5 روز وارش
از : 20,530,000تومان

تور باتومی ویژه تابستان 1403 (7 شب) پرواز وارش

اقامت: 7 شب و 8 روز وارش
از : 23,430,000تومان

سفر به گرجستان

گرجستان یکی از بهترین گزینه های سفر خارجی برای مسافران ایرانی می باشد. شهروندان ایرانی برای سفر به گرجستان به ویزا نیاز ندارند و می توانند به صورت زمینی یا هوایی به گرجستان سفر کنند. بنابراین اگر به دنبال یک سفر راحت و ارزان هستید، به گرجستان سفر کنید.

گرجستان یکی از اصیل ترین و قدیمی ترین کشورهای اورآسیایی می باشد که در منطقه قفقاز واقع شده است. کشورهای روسیه، ترکیه، ارمنستان، آذربایجان به عنوان همسایه های گرجستان شناخته می شوند. خوب است بدانید که سفر به گرجستان می تواند ذائقه تنوع طلب و ماجراجوی شما را پوشش دهد. این کشور در حدفاصل دریای سیاه و رشته کوه های قفقاز قرار دارد. همین امر موجب شده تا گرجستان طبیعت بی‌نظیری داشته باشد و بتواند در هر چهار فصل سال گردشگران دنیا را میزبانی کند. اگر قصد دارید اولین سفر خود به گرجستان را تجربه کنید، پیشنهاد می کنیم در فصل پاییز یا بهار مسافرت خود را برنامه ریزی کنید. در این دو فصل طبیعت گرجستان بسیار چشم نواز است که گزینه خوبی برای طبیعتگردان و ماجراجویان محسوب می شود. البته یک توصیه دیگر هم برای مسافران کشور گرجستان داریم. در سفر به این کشور حتما از هلو، بادام و گردو گرجستان نوش جان کنید که بهترین نوع خود هستند و طعم بسیار منحصر به فردی دارند.
به طور معمول در سفر به گرجستان دو شهر تفلیس و باتومی اولین گزینه های سفر گردشگران خواهند بود.

مراحل رزرو تور

تماس با آژانس و دریافت مشاوره
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
تحویل مدارک و شروع سفر
پشتیبانی ۲۴ ساعته تا پایان سفر

تورهای پیشنهادی

  سوالات متداول

  گرجستان جز کشورهای آسیایی است یا اروپایی؟

  کشور گرجستان مانند ترکیه به عنوان یک سرزمین اروپایی - آسیایی (اوراسیایی) شناخته می‌شود. در تقسیم‌بندی‌های جغرافیایی گرجستان یکی از کشورهای اروپای شرقی محسوب می‌شود. این کشور در سواحل دریای سیاه و منطقه‌ی قفقاز قرار دارد و مرز بین اروپا و آسیا را تشکیل می‌دهد. همچنین پایتخت کشور گرجستان شهر زیبای تفلیس می باشد.

  مهم ترین دلیل مسافران برای سفر به گرجستان چیست؟

  این کشور جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد که شامل شهرهای کوچک و تاریخی، مناطق بکر برای طبیعت گردی، صومعه‌ها و کلیساهای دیدنی، غذاهای خوشمزه گرجستان و مردمی مهیمان‌نواز می‌باشد. از طرفی هزینه سفر به گرجستان به نسبت سایر مقاصد توریستی دنیا کمتر می باشد و طبق آمار بانک جهانی این کشور مقصد ارزانی برای مسافران محسوب می شود. به همین دلیل می‌توانیم بگوییم که تور گرجستان مقصدی ایده‌آل برای سفرهای خارجی مسافران ایرانی می‌باشد.

  آیا برای سفر به گرجستان به ویزا نیاز داریم؟

  خوشبختانه طبق توافق انجام شده بین دولت ایران و گرجستان در توسعه روابط سیاسی و گردشگری، اتباع دو کشور می توانند بدون نیاز به دریافت ویزا انواع تور زمینی و هوایی گرجستان را با قیمت مناسب خریداری و به این کشور زیبا سفر کنند. مدت زمان سفر شما باید بیش از 45 روز نباشد و اگر برای مقاصد دیگری به گرجستان سفر می‌کنید باید ویزا مرتبط را دریافت کنید چون قانون لغو ویزا فقط شامل حال گردشگران می‌شود.

  گرجستان چند فرودگاه بین المللی دارد؟

  در شهر تفلیس و باتومی دو فرودگاه بین‌المللی و اصلی کشور گرجستان ساخته شده‌اند که بیشتر تردد گردشگران و مسافران از طریق این دو فرودگاه انجام می شود. به جز فرودگاه های بین المللی تفلیس و باتومی در سایر شهرهای این کشور از جمله متسختا، آجارستان، کاختی و آبخازیا نیز فرودگاه های عمومی ساخته شده اند.

  وضعیت آب و هوای گرجستان چگونه می باشد؟

  دو جبهه توده هوای اصلی تعیین کننده وضعیت آب و هوا در کشور گرجستان هستند. آب‌وهوای گرجستان از سمت غرب تحت تاثیر جریانات هوایی نیمه‌گرمسیری و از سمت شرق تحت تاثیر آب‌و‌هوای قاره‌ای قرار دارد. همان‌طور که اشاره شد گرجستان در منطقه قفقاز می‌باشد که کوه‌های آن مانع ورود هوای سرد از سمت شمال می‌شوند. به طور مثال، شهر باتومی گرجستان که در مجاورت دریای سیاه قرار دارد، بیشتر ایام سال تحت تاثیر آب‌و‌هوای گرم و مرطوب دریا می‌باشد. هر چه به سمت شرق کشور گرجستان حرکت کنید از رطوبت دریا کاسته شده و جو غالب هوا متاثر از آب و هوای قاره ای و کوهستانی می شود که شهر تفلیس یک نمونه بسیار عالی از این نوع آب و هوا می‌باشد.

  آیا غذاهای گرجی با ذائقه ایرانی ها سازگاری دارد؟

  خوشبختانه به دلیل آنکه در گذشته کشور گرجستان بخشی از خاک سرزمین ایران محسوب می‌شد، تشابهات فرهنگی فراوانی بین دو کشور وجود دارد که این موضوع را می‌توانید به خوبی در غذاها احساس کنید. با وجود تفاوت طعم غذاها و ادویه های آنها می‌توان گفت که خینکالی، چورچخلا، کاچاپوری، لوبیو،کاچاپولی، ساتسیوی جز محبوب ترین غذاهای گرجستان از نظر گردشگران خارجی هستند. بنابراین برای خوردن انواع غذاهای گرجستان نگران نباشید.

  چه مدارکی برای ورود به گرجستان مورد نیاز است؟

  مدارکی از قبیل گذرنامه متعبر، واچر هتل یا برگه تایید رزرو اتاق هتل، بلیط بازگشت، بیمه مسافرتی، مقدار کافی پول نقد در قالب دلار یا لاری جز مهمترین مدارکی هستند که مسافران در سفر به گرجستان باید با خود به همراه داشته باشند. توجه داشته باشید که تمامی مدارک بالا باید به صورت تصویری همراهتان باشد و ارائه مدرک در گوشی موبایل مورد قبول ماموران پلیس مرزی نیست. شاید بتوان گفت که داشتن مدارک شناسایی معتبر مهمترین نکته ای است که مسافران باید دقت لازم را داشته باشند.