تور بالی نوروز

جزیره بالی کجاست؟

جزیره بالی (Bali Island) یکی از 1750 جزایر کشور اندونزی است. بزرگترین مجمع الجزایر در دنیا، با نام کشور اندونزی گره خورده است. این کشور در جنوب شرقی آسیا، بین قاره آسیا و اقیانوسیه قرار دارد. آب و هوا و طبیعت بی‌نظیری دارد. به همین دلیل جزو کشورهای توریست پذیر نه تنها در آسیا بلکه دنیا شناخته می‌شود. در سه دهه گذشته یکی از جزایر آن، شهرتی فراتر از اندونزی و آسیا به دست آورده است، این جزیره بالی نام دارد. سرمایه‌گذاری‌های توریستی و تفریحی در این جزیره روز به روز بیشتر می‌شوند. در بسیاری از مناطق، امکانات تفریحی و رفاهی لوکس توسط سرمایه گذاران ساخته شدهاند.

 جزیره بالی یکی از استانهای اندونزی محسوب میشود. در اطراف این جزیره دریای جاوا قرار دارد. همچنین محل به هم پیوستن اقیانوس آرام به اقیانوس هند و آبهای آزاد است. بزرگترین شهر و مرکز بالی، دنپاسار است.

بالی یک جزیره آتشفشانی با خاک بسیار حاصلخیز است که باعث پیدایش گونههای بسیار متنوع گیاهی، جانوری و سواحل زیبای مرجانی شده است. شغل مردم این کشور کشاورزی و ماهیگیری میباشد. اگر مقصد توریستها جزیره بالی باشد، جوانان این جزیره به عنوان راهنما، به این افراد کمک میکنند.

بالی، آب و هوایی استوایی دارد. دمای جزیره بین 20 تا 33 درجه سانتیگراد است. در ماه دسامبر تا اواخر مارس هوا گرمتر میشود. بهترین فصل برای تفریح در بالی، فصل زمستان است (ماه ژوئن تا سپتامبر).

 

مراحل رزرو تور

تماس با آژانس و دریافت مشاوره
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
تحویل مدارک و شروع سفر
پشتیبانی ۲۴ ساعته تا پایان سفر

تورهای پیشنهادی

    سوالات متداول