تور اندونزی نوروز

حقایقی از اندونزی

جمهوری اندونزی کشوری در جنوب شرقی آسیا بوده و بین اقیانوس هند و اقیانوس آرام قرار گرفته است. این منطقه بزرگترین کشور جزیره ای در جهان بوده که دارای بیش از ۱۷ هزار جزیره است. مساحت کل آن بیش از ۹۰۰ هزار کیلومتر مربع بوده، چهاردهمین مناطق مسکونی بزرگ در جهان و هفتمین مناطق مسکونی بزرگ را در سراسر سرزمین های مشترک و دریایی دارد. جمعیت این کشور بیش از ۲۳۸ میلیون نفر بوده که چهارمین کشور پرجمعیت در جهان را به خود اختصاص داده است. از سوی دیگر اندونزی پرجمعیت ترین کشور مسلمان می باشد. جاوا، پرجمعیت ترین جزیره جهان بوده که نیمی از مردم اندونزی را در خود جای داده است.

کشور اندونزی با خط استوا به دو قسمت تقسیم می‌ شود، به طور کلی، آب‌ و‌هوای گرم و استوایی دارد و اغلب روزها بارندگی می باشد. فصل خشک اندونزی از ژوئن تا سپتامبر بوده و فصل بارانی از دسامبر تا مارس می باشد. بخش‌ های شمالی و غربی اندونزی، بیشترین میزان بارندگی را دریافت می ‌کنند. بهترین زمان سفر به کشور اندونزی، در فصل خشک سال یعنی بین ماه های ژوئن تا سپتامبر خواهد بود.

کشور اندونزی برای هر سلیقه ای، جاذبه دیدنی دارد. از سواحل شنی سفید و آتش‌ فشان ‌های بالی گرفته تا جاکارتا پایتخت پرجنب ‌و ‌جوش و جنگل های بکر سوماترا. در هر گوشه‌ ای از این سرزمین شگفتی های زیادی وجود دارد.

مراحل رزرو تور

تماس با آژانس و دریافت مشاوره
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
تحویل مدارک و شروع سفر
پشتیبانی ۲۴ ساعته تا پایان سفر

تورهای پیشنهادی

    سوالات متداول