تور بالی

جزیره بالی کجاست؟

جزیره بالی (Bali Island) یکی از 1750 جزایر کشور اندونزی است. بزرگترین مجمع الجزایر در دنیا، با نام کشور اندونزی گره خورده است. این کشور در جنوب شرقی آسیا، بین قاره آسیا و اقیانوسیه قرار دارد. آب و هوا و طبیعت بی‌نظیری دارد. به همین دلیل جزو کشورهای توریست پذیر نه تنها در آسیا بلکه دنیا شناخته می‌شود. در سه دهه گذشته یکی از جزایر آن، شهرتی فراتر از اندونزی و آسیا به دست آورده است، این جزیره بالی نام دارد. سرمایه‌گذاری‌های توریستی و تفریحی در این جزیره روز به روز بیشتر می‌شوند. در بسیاری از مناطق، امکانات تفریحی و رفاهی لوکس توسط سرمایه گذاران ساخته شدهاند.

 جزیره بالی یکی از استانهای اندونزی محسوب میشود. در اطراف این جزیره دریای جاوا قرار دارد. همچنین محل به هم پیوستن اقیانوس آرام به اقیانوس هند و آبهای آزاد است. بزرگترین شهر و مرکز بالی، دنپاسار است.

بالی یک جزیره آتشفشانی با خاک بسیار حاصلخیز است که باعث پیدایش گونههای بسیار متنوع گیاهی، جانوری و سواحل زیبای مرجانی شده است. شغل مردم این کشور کشاورزی و ماهیگیری میباشد. اگر مقصد توریستها جزیره بالی باشد، جوانان این جزیره به عنوان راهنما، به این افراد کمک میکنند.

بالی، آب و هوایی استوایی دارد. دمای جزیره بین 20 تا 33 درجه سانتیگراد است. در ماه دسامبر تا اواخر مارس هوا گرمتر میشود. بهترین فصل برای تفریح در بالی، فصل زمستان است (ماه ژوئن تا سپتامبر).

 

مراحل رزرو تور

تماس با آژانس و دریافت مشاوره
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
تحویل مدارک و شروع سفر
پشتیبانی ۲۴ ساعته تا پایان سفر

تورهای پیشنهادی

  سوالات متداول

  شهر بالی در کدام کشور قرار دارد؟

  شهر بالی در کشور اندونزی واقع شده است

  آیا بالی یک کشور بودایی است؟

  اگرچه بالی یک جزیره چند مذهبی است، اکثر مردم این جزیره از هندوئیسم بالی پیروی می کنند که تلفیقی از آداب و رسوم و فرهنگ هند و محلی بالی است. مسلمانان، مسیحیت و بودیسم چند دین اقلیت دیگر در این جزیره هستند.

  آیا فرودگاه بالی وای فای دارد؟

  بله، فرودگاه بین المللی Denpasar Ngurah در بالی دارای وای فای رایگان است و اتصال به شبکه نیز آسان است. مدت زمان جلسه رایگان 240 دقیقه است.

  بالی چند فرودگاه دارد؟

  تنها یک فرودگاه در بالی وجود دارد، یعنی فرودگاه بین المللی دنپاسار انگوراه. این فرودگاه دارای دو ترمینال برای پروازهای داخلی و خارجی است. این فرودگاه دارای تمامی امکانات مدرن برای ارائه راحتی و آسایش به مسافران است.

  نرخ ارز در اندونزی چقدر است؟

  محبوب ترین نرخ ارز در اندونزی نرخ USD به IDR است. واحد پول ملی بالی روپیه اندونزی (Rp) است. اگر می خواهید نرخ مبادله INR به IDR را تخمین بزنید، باید بدانید که ارزش INR 1 برابر 206 Rp است.

  آیا بالی اوبر دارد؟

  بله، اوبر در بالی در دسترس است. اما بیشتر در مناطق کوتا و سمینیاک کار می کند.

  به چه زبانی در بالی صحبت می شود؟

  باهاسا بالی و باهاسا اندونزیایی برجسته ترین زبان های این جزیره هستند. اکثر مردم بالی دو زبانه هستند و به هر دو زبان صحبت می کنند. افراد کمتری به زبان انگلیسی مسلط هستند.