تور مالدیو نوروز

 معرفی کلی مالدیو

به طور کلی می توان این کشور را به دو دسته جزایر جنوبی و جزایر شمالی تقسیم کرد. همه این جزایر در یک سری موارد مانند طبیعت استوایی، آب های زلال و سواحل شنی شباهت هایی دارند، اما امکانات آن ها برای پذیرایی از مهمانان متفاوت است.

 جزایر جنوبی بر خلاف قسمت شمالی، در اغلب فصول سال خلوت هستند و اگر علاقه‌مند به گردش در یک طبیعت بکر هستید، پیشنهاد می شود که این جزایر را انتخاب کنید. با این حال هزینه اقامت در این نواحی بسیار گران تر است. همچنین این جزایر مناسب سفر خانوادگی نیستند و توصیه می شود که هنگام سفر به جزایر جنوبی فرزندان خود را همراه نبرید؛ زیرا برای رفت و آمد بین جزایر مختلف باید به صورت مکرر از قایق استفاده کنید و ممکن است کودکان شما در این فرایند دچار دریازدگی شوند. همچنین تفریحات رایج این جزایر برای کودکان مناسب نیست و ممکن است کودکان شما از این سفر لذت نبرند.

جزایر شمالی نسبت به جزایر جنوبی مسافران بیشتری را می پذیرند؛ زیرا از یک سو اغلب این جزایر یک فضای سفر خانوادگی را فراهم کرده اند و از سوی دیگر در آن ها تفریحات بیشتری برای وقت گذرانی فرزندان شما وجود دارد. به عنوان مثال، اغلب این جزایر همه امکانات غواصی زیر آب را برای همه سنین فراهم کرده اند و شما می توانید از گردش در کنار سایر اعضای خانواده حسابی لذت ببرید.

این کشور طی دهه های اخیر به یکی از مشهورترین نواحی توریستی جهان تبدیل شده است و دلیل اصلی شهرت آن، آب های فیروزه ای، سواحل نقره ای و هتل های دریایی آن است. در این کشور بهترین امکانات را برای گذران یک تعطیلات بی نقص در اختیار خواهید داشت.

مراحل رزرو تور

تماس با آژانس و دریافت مشاوره
ارسال قرارداد و واریز هزینه تور
تحویل مدارک و شروع سفر
پشتیبانی ۲۴ ساعته تا پایان سفر

تورهای پیشنهادی

    سوالات متداول